Kontaktujte nás! Určite nájdeme vhodný produkt spĺňajuci Vaše požiadavky do priemyslu, alebo domácnosti. Sme popredný dodávateľ komponentov a riadiacich systémov pre priemysel. Spolupráca s nami Vám zaručí nákup za často najnižšie ceny na lokálnom trhu, no zároveň bez kompromisov v kvalite!

Frekvenčné meniče z našej ponuky pochádzajú od známeho taiwanského výrobcu Delta Electronics a europského výrobcu Motovario. Vďaka vlastným rozsiahlym skladovým zásobám, ale aj centrálnym európskym skladom dodávateľov, sme schopný zabezpečiť dodanie aj do 24 hodín!

Neváhajte a prezrite si našu ponuku v kategórii frekvenčných meničov a presvedčte sa o našich výhodných cenách a zaujímavom sortimente.

Frekvenčné meniče od nás, to je moderná technológia, odolnosť a spoľahlivosť.

V ponuke nášho e-shopu je zastúpených niekoľko typových radov frekvenčných v závislosti od požadovaných vlastností pohodnu aplikácie.

V našom internetovom obchode určite nájdete vhodný frekvenčný menič na všetky bežné aj špeciálne aplikácie. Už nemusiťe hľadať v ponuke mnohých dodávateľov, sme tu my a naše 35 ročné skúsenosti.

Výhody ktoré Vám prináša zakúpenie meničov u nás

  ♦ Zastrešenie bežných aj špeciálnych aplikácií

  ♦ Jednofázové aj trojfázové vyhotovenie pre vstupné napájanie meničov

  ♦ Bezpečný a výhodný nákup za výhodnú ceniu s podporou ľudí, ktorí meničom skutočne rozumejú

  ♦ Rýchle doručenie

  ♦ Možnosť nastavenia frekvenčných meničov podľa požiadaviek zákazníka

  ♦ Výroba rozvádzača, prípadne ovládacej skrinky

  ♦ KVALITA !!!

Frekvenčné meniče od firmy Modesto, to je 35 rokov skúseností s riadenými pohonmi, pomoc pri návrhu a uvedení do pervádzky, široký sortiment ponuky pre rôzne aplikácie a rozsiahle skladové zásoby. Našim dodávateľom je jeden z popredných svetových výrobcov frekvenčných meničov, taiwanská firma Delta Electronics.

Delta Electronics dnes patrí k inajväčším svetovým výrobcom frekvenčných meničov,. Na európsky trh dodáva frekvenčné meniče niekoľkých typových radov s rôznymi úžitkovými vlastnosťami a cenou. Široké spektrum ponuky umožňuje každému zákazníkovi vybrať si u nás vhodný frekvenčný menič presne podľa účelu použitia, optimálny pre konkrétnu aplikáciu. 

K dispozícii sú frekvenčné meniče určené pre jednoduché aplikácie, akými je pohon dopravníkov, čerpadiel, alebo ventilátorov. Na toto použitie je vhodný frekvenčný menič typového radu VFD-L, VFD-EL, VFD-CP2000, a VFD-FP2000. Pre najnáročnejšie aplikácie, ako sú drtiče, kalandre, extrúdery, navíjacie, odvíjacie a zdvíhacie zariadenia odporúčame použiť frekvenčný menič typového radu VFD-C2000, alebo VFD-E.

Frekvenčné meniče VFD-L sa vyrábajú len s jednofázovým napájaním 1x 230 V AC  skladom sú výkony 400 W a 750 W s integrovaným sieťovým filtrom. Ich dodávka je možná do 24 hodín*. Sú kompaktnej konštrukcie malých rozmerov, jednoducho sa nastavujú a majú vynikajúcu cenu.

Aj frekvenčné meniče VFD-EL majú integrovaný sieťový filter a sú k dispozícii s napájaním 1x230 V AC s výkonom od 0,2 kW do 2,2 kW, trojfázovým napájaním 3x400 V AC s výkonmi 0,4 kW až 3,7 kW. Sú určené predovšetkým pre pohony  dopravníkov, ventilátorov a čerpadiel. Zaujímavé sú kompaktnou konštrukciou a nízkou cenou. Majú šesť digitálnych vstupov, jeden digitálny reléový výstup, jeden analógový vstup a jeden analógový  výstup. Ich programové vybavenie je orientované predovšetkým na aplikácie v čerpacej technike. Sú štandardne skladom s možnosťou okamžitej dodávky.

Frekvenčné meniče VFD-E dodávame vo výkonovom rozsahu 400 W až 2,2 kW s napájaním 1x230 V AC a 0,4 kW až 22 kW s napájaním 3x400 V AC s integrovaným sieťovým filtrom a brzdným tranzistorom. Tento typ frekvenčných meničov má integrované plnohodnotné PLC programovateľné v líniových schémach, alebo inštrukčnom liste s možnosťou zadania až 500 inštrukcií. Frekvenčný menič je osadený šiestimi voľne programovateľnými digitálnymi vstupmi, má dva digitálne výstupy (z toho jeden releový a jeden tranzistorový), dva analógové vstupy a jeden analógový výstup. Je vhodný na použitie riadenia dopravníkov, čerpadiel a ventilátorov, ale aj navíjačiek, odvíjačiek, extrúderov a pojazdov žeriavov. Obsahuje jeden slot pre rozširujúcu kartuAj tieto frekvenčné meniče sú skladom s možnosťou dodávky do 24 hodín*.

Na riadenie čerpadiel a ventilátorov boli vyvinuté frekvenčné meniče VFD-CP2000trojfázovým napájaním 3x400 V AC vo výkonoch od 0,7 kW do 400 kW. Tieto frekvenčné meniče majú desať voľne programovateľných digitálnych vstupov, tri digitálne reléové výstupy, dva analógové vstupy a dva analógové výstupy. Sú vybavené výkonným PLC umožňujúcim naprogramovanie až 10.000 inštrukcií, 

Frekvenčné meniče VFD-C2000 predstavujú technickú špičku v produkcii firmy Delta Electronics. Vyrábajú sa s napájacím napätím 3x400V AC a výkonom od 0,7 kW do 355 kW. Zabudované PLC umožňuje naprogramovanie až 10.000 inštrukcií. Do výkonu 30 kW majú štandardne sieťový filter a brzdný tranzistor. Frekvenčný menič VFD-C2000 je možné použiť na riadenie drtičov, kalandrov, zdvíhacích zariadení, navíjačiek, odvíjačiek, polohových systémov. Umožňujú pripojenie synchrónnych servomotorov a veľmi precízne riadenie momentu v zapojení so spätnou väzbou od motora.

Frekvenčné meniče Delta Electronics všetkých typových radov majú osadené sériové rozhranie RS485 a komunikujú v komunikačnom protokole Modbus RTU a Mobus ASCII. Ich nastavovanie je možné prostredníctvom klávesnice na frekvenčnom meniči, alebo programu VFD Soft, ktorý si môžete bezplatne stiahnuť na našej internetovej stránke. Na programovanie PLC integrovaného vo frekvenčných meničoch VFD-E, VFD-CP2000 a VFD-C2000 je k dispozícii software ISP Soft voľne prístupný na našej stránke.

Využite našu ponuku frekvenčných meničov, určite Vás zaujme vynikajúca cena, technická úroveň, spoľahlivosť, ale aj termín dodávky a odbornosť našich pracovníkov, ktorí vám pomôžu navrhnúť pre vás optimálne riešenie riadeného pohonu.

Štandardne poskytujeme záruku 2 roky na všetky nami dodávané frekvenčné meniče.

* Medzipredaj vyhradený

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa