sú súčasťou našej ponuky prvkov slúžiacich na stavbu strojov a zariadení. Svojim zákazníkom sa snažíme ponúknuť vždy špičkovú kvalitu a technickú úroveň komponentov pri zachovaní zaujímavej ceny. Preto sa v našej ponuke orientujeme predovšetkým na európskych výrobcov disponujúcich modernými výrobnými a montážnymi technológiami a silnou konštrukčnou a vývojovou základňou, ktorých meno dáva záruku vysokej kvality výrobkov.

Základ nami ponúkaného sortimentu tvoria  závitovkové ( šnekové ) prevodovky talianskej firmy Tramec, významného európskeho výrobcu pohonov. Vyrába dva typové rady, z ktorých prvý je rozmerovo kompatibilný s prevodovkami Motovario a druhý s prevodovkami Bonfiglioli. Závitovkové prevodovky Tramec svyznačujú kompaktnou konštrukciou širokými možnosťami doplnkov a nadstavieb. Našimi zákazníkmi je často požadovaný obmedzovač výstupného krútiaceho momentu (bezpečnostná preklzová spojka integrovaná priamo na prevodovke), ktorý je možné dodať k stavebným veľkostia 030 až 110. Stavebné veľkosti 30 až 75 sú v našej firme skladom vo všetkých existujúcich prevodových pomeroch, preto je ich dodávka možná do 24 hodínModulárna konštrukcia umožňuje veľmi flexibilne uspokojiť požiadavky zákazníka, či už predradením čelného predstupňa, alebo vytvorením dvojmontáže, ktorá umožní dosiahnutie prevodového pomeru až do 10 000.

Sortiment prevodoviek dopĺňajú čelné  (s hliníkovou aj liatinovou prevodovou skriňou), ploché čelné, paralelnékužeľovočelné  ( s hliníkovou aj liatinovou prevodovou skriňou) a planétové prevodovky.

Presné planétové prevodovky s redukovanou vôľou z našej ponuky sú vhodné napríklad pre použitie k servomotorom Delta Electronics, ktoré sú taktiež súčasťou nami ponúkaných komponentov. Ich veľkou prednosťou je nielen vynikajúca cena a krátky termín dodávky, ale aj široký sortiment vstupných hriadeľov a prírub, čo oceňujú predovšetkým dodávatelia servomotorov, ktorých mechanická konštrukcia nezodpovedá IEC norme.

V poslednom období rastie záujem zákazníkov aj o rozvodovky, kde sú k dispozícii prevodové pomery 1:1 až 1:10 s maximálnym výstupným momentom do 700 Nm.

Variátory sú dnes síce požadované podstatne menej, nakoľko došlo k veľkému rozvoju výroby frekvenčných meničov, ale napriek tomu ešte stále majú svoje miesto napríklad pri konštrukcii čerpadiel, kde k ich hlavným prednostiam patrí vysoká spoľahlivosť a jednoduchosť obsluhy. Preto ich nájdete aj v našej ponuke.

Našou snahou je umožniť každému zákazníkovi vybrať si u nás optimálny pohon ( vrátane frekvenčného meniča a servomeniča ) a riadiaci systém pre svoj stroj alebo linku. Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky je i pomoc pri návrhu pohonu a jeho riadenia, prípadne dodávka celého riadiaceho systému na kľúč. Radi Vám pomôžeme pri výbere komponentov z nášho sortimentu. Neváhajte a kontaktujte nás, tešíme sa na Vaše otázky. Využite naše dlhoročné skúsenosti s riadenými pohonmi a servopohonmi.

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa