Ploché čelne prevodovky

typového radu M a P sú výrobkami talianskej firmy Tramec a RFV firmy Varmec.  Všetky nami dodávané ploché čelné prevodovky sa vyrábajú vo verzii so vstupnou IEC prírubou (pripravené pre montáž štadardného IEC motora), prípadne s plným hriadeľom na vstupe.

Výstup prevodovky môže byť dutý alebo plný hriadeľ. Vyhotovenie prevodovky môže byť prírubové alebo univerzálne s montážou prostredníctvom zachytávača momentu.

Ploché čelné prevodovky typového radu M ,P a RFV majú liatinové prevodové skrine. Prednosťou ich konštrukcie je veľmi jednoduchá montáž na zariadenie, vysoká účinnosť a vysoký výstupný moment, ktorý je pri typovom rade RFV od 100 Nm do 2 200 Nm, pri typovom rade P môže byť až 4.480 Nm a pri typovom rade M až 8.600Nm.

Veľmi často je používané  vyhotovenie s dutým hriadeľom. Plochá čelná prevodovka sa nasunie na hnaný hriadeľ a proti otočeniu sa poistí momentovým zachytávačom. Výhodou takejto konštrukcie je jednoduchá montáž a minimálne nároky na presnosť uchytenia. Typické aplikácie sú pohony dopravníkov, žeriavov, miešadiel ....

Využite našu ponuku pohonovej techniky. Radi Vám pomôžeme pri výpočte a návrhu pohonu. Využite aj naše skúsenosti a možnosti v oblasti riadenia pohonov pomocou frekvenčných meničov a návrhu riadiacich systémov, ktorým sa venujeme už viac ako 35 rokov. Tešíme sa na Vaše otázky.

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa