Ploché čelne prevodovky

typového radu M a P sú výrobkami talianskej firmy Tramec. Vyrábajú sa vo verzii so vstupnou IEC prírubou (pripravené pre montáž štadardného IEC motora), prípadne s plným hriadeľom na vstupe.

Výstup prevodovky môže byť dutý hriadeľ, alebo plný. Vyhotovenie prevodovky môže prírubové, alebo univerzálne s montážou prostredníctvom zachytávača momentu.

Ploché čelné prevodovky typového radu M a P majú liatinové skrine. Prednosťou ich konštrukcie je veľmi jednoduchá montáž na zariadenie, vysoká účinnosť a vysoký výstupný moment, ktorý pri tomto typovom rade P môže byť až 4.480 Nm a pri typovom rade M až 8.600Nm.

Veľmi často je používané predovšetkým vyhotovenie s dutým hriadeľom, ktorý sa nasunie na hnaný hriadeľ a plochá čelná prevodovka sa poistí proti otočeniu prostredníctvom momentového zachytávača. Výhodou takejto konštrukcie je jednoduchá montáž a minimálne nároky na presnosť uchytenia. Typické aplikácie sú pohony dopravníkov, žeriavov, miešadiel ....

Využite našu ponuku pohonovej techniky. Radi Vám pomôžeme pri výpočte a návrhu pohonu. Využite aj naše skúsenosti a možnosti v oblasti riadenia pohonov pomocou frekvenčných meničov a návrhu riadiacich systémov. Tešíme sa na Vaše otázky.

 

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa