Závitovkové prevodovky BFK

sú rozmerovo kompatibilné so závitovkovými (šnekovými) prevodovkami Bonfiglioli, Lenze a Hydromec. Vyrábajú sa v stavebnej veľkosti 030 až 075 s hliníkovou prevodovou skriňou. Pripojenie motora je možné prostredníctvom dutého vstupného hriadeľa a vstupnej (motorovej) príruby. Prevodovky BFK majú menší zástavbový rozmer ako prevodovky série X.

Závitovkové ( šnekové ) prevodovky Tramec série BFK dodávame vo verzii základnej ( bez pätiek a príruby ), pätkovej ( vyhotovenie A, B a V - vertikálne ) a prírubovej. Ich modulárna konštrukcia, umožňuje veľmi jednoducho zmeniť vstupnú prírubu motora (podľa stavebnej veľkosti motora), doplniť výstupnú prírubu, alebo výstupný hriadeľ.

Všetky prevodové pomery závitovkových ( šnekových ) prevodoviek Tramec série BFK stavebnej veľkosti 30 a 40 sú skladom s možnosťou okamžitého dodania (medzipredaj vyhradený).

Závitovkové prevodovky Tramec serie BFK majú rovnako ako všetky prevodovky Tramec brúsené ozubenie a garantované zubové vôle. Objednajte si u nás kvalitnú prevodovku za vynikajúcu cenu.

																BFK 30 F 40 H14 63_B5 6p

BFK 30 F 40 H14 63_B5 6p

Stavebná veľkosť
Vyhotovenie
Prevodový pomer
Výstupné otáčky
Výstupný hriadeľ
Vstupná príruba
Otáčky motora
Max výstupný moment
Max výstupný výkon
Prevádzkový faktor
Cena bez DPH : 73.00 €
BFK prevodovká
poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa