Servomotory a servomeniče

z našej ponuky sú z produkcie taiwanskej firmy Delta Electronics, ktorá má vo svojom výrobnom programe dva typové rady servopohonov. Oba sa vyznačujú modernou kompaktnou konštrukciou a vynikajúcimi pohonovými vlastnosťami. Našou snahou je ponúknuť zákazníkovi kvalitný a spoľahlivý výrobok za zaujímavú cenu. Túto požiadavku servopohony od firmy Delta Electronics spĺňajú na 100%.

Servomeniče a servomotory Delta Electronics sú konštruované s využitím najmodernejšej súčiastkovej základne. Veľký dôraz je kladený na kvalitu produkcie a jej technickú úroveň. V ponuke sú synchrónne servomotory najmodernejšej konštrukcie vyznačujúce sa vysokou dynamikou a stabilitou chodu v širokom rozsahu zaťaženia aj otáčok, dokonalým momentovým riadením, ako aj vysokou presnosťou polohovania. Tieto vlastnosti dosahujú servopohony z našej ponuky vďaka spätnej väzbe, ktorá predstavuje pri typovom rade ASDA-B2 160.000 impulzov na otáčku a pri typovom rade ASDA-A2 až 1.280.000 impulzov na otáčku.

Nami ponúkané servopohony sú vhodné pre široké spektrum aplikácií, v ktorých je požadovaná vysoká dynamika pohybu, presnosť polohovania, alebo vzájomná väzba jednotlivých osí.

Využite naše dlhoročné skúsenosti so servopohonmi a špičkovú techniku z nášho sortimentu. Radi Vám pomôžeme pri návrhu pohonu aj pri jeho uvedení do prevádzky.

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa