Test 1

Tramec & Varmec

Pokiaľ požadujete prvotriednu kvalitu a krátky dodací termín s vynikajúcou cenou, tak používajte prevodovky od talianskej firmy Tramec a Varmec z našej ponuky.

Servo meniče a servomotory

Ponúkame kvalitné, dynamické a presné servopohony s rozlíšením spätnej väzby až 1.280.000 impulzov na otáčku od firmy Delta Electronics. S bezplatným vývojovým prostredím a technickou podporou od nás.

Frekvenčné meniče

Kvalitné a spoľahlivé frekvenčné meniče Delta Electronics. Skladom do 22kW, technická podpora...

Prevodovky, rozvodovky, variátory

Prevodovky, rozvodovky a variátory z našej ponuky, to je vynikajúca cena, krátky dodací termín a špičková kvalita. Tešíme sa na Vaše objednávky

PUSH-IN radové svorky na DIN lištu

Svorky na DIN lištu za najlepšie ceny na trhu! Pohodlné a rýchle pripojenie vodiča bez použitia nástrojov poskytnú svorky série JPT s technológiou pripojenia PUSH-IN

Test 2

MODESTO - srdce Vášho stroja

Modesto s.r.o. je dobre známy dodávateľ komponentov priemyselnej automatizácie pre stroje na Slovensku av Českej republike. Na základe našich viac ako 30 ročných skúseností sme postupne zostavili sortiment najpoužívanejších produktov a elektro zariadení. Všetky produkty spĺňajú prísne nároky na kvalitu pre prácu v priemysle. Zastupujeme veľké známe svetové značky ako Delta Electronics, ale spolupracujeme aj s menej známimi rýchlo sa rozvíjajúcimi výrobcami, ktorý nás zaujali nielen vysokou kvalitou, ale aj skvelou cenou. Nakoľko si naše obchodné meno staviame na kvalite a spoľahlivosti ponúkaného sortimentu, vždy pred uvedením nového produktu na trh a náš internetový obchod, testujeme ho na našich vlastných aplikáciách a strojoch v náročných podienkach. Takto vieme našim zákazníkom ponúknuť nielen cenovo naozaj zaujímavý sortiment, ale garantujeme aj kvalitu ktorá je nami preverená. Včasné a rýchle doručenie, výhodná cena a rýchle odborné služby podpory zákazníkov sú tri faktory, vďaka ktorým sa z nás stal významný dodávateľ komponentov priemyselnej automatizácie. Z nášho internetového obchodu si teda môžete kúpiť rozsiahlu škálu zariadení za najlepšie ceny a dokonca využiť exkluzívne zľavy pri hromadnom nákupe!

Dodávame elektromotory, prevodovky, frekvenčné meniče, servopohony, snímače, riadiace systémy, zdroje, relé, regulátory, panelmetre a komponenty pre výrobu rozvádzačov.

Viac ako 35 rokov skúseností v oblasti návrhu a aplikácii riadiacich systémov a riadených pohonov je zárukou spokojnosti našich zákazníkov. Našou snahou je poskytnúť zákazníkovi komplexné služby od návrhu riadiaceho systému a riadeného pohonu až po ich nasadenie v strojoch a výrobných linkách. Naše znalosti a rozsiahle aplikačné skúsenosti sú garanciou toho, že zákazníkovi pomôžeme vždy navrhnúť optimálne riešenie.

Veľké skladové zásoby elektromotorov, prevodoviek, frekvenčných meničov, riadiacich systémov, snímačov, a prvkov potrebných na výrobu rozvádzačov zaručujú rýchlosť dodávky. Dôsledným výberom dodávateľov zabezpečujeme vysokú spoľahlivosť všetkých nami dodávaných komponentov.

Využite naše skúsenosti a vyberte si z ponuky našich služieb a tovaru.

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa