Viac ako 25 ročné skúsenosti s návrhom pohonov, riadiacich systémov, automatizáciou výrobných procesov a dodávkou komponentov pre priemysel viedly v roku 2010 pána Ing. Borisa Dubského k založeniu firmy MODESTO s.r.o.

Vďaka prehľadu a praktickým skúsenostiam v tomto odvetví, sme úspešne zoskupili sortiment od niekoľkých dodávateľov, z rôznych častí sveta. Naši zákazníci tak získali výhodu uceleného sortimentu na jednom mieste.

Vieme, že spoľahlivosť je v priemysle najvyššia priorita. Preto ak zavádzame do nášho portfólia nový produkt, dôsledne si preveríme jeho kvalitu implementáciou na vlastných projektoch. Len osvedčené výrobky sa dostávajú k Vám - naším zákazníkom. A na oplátku vidíme, ako sa prehlbuje dôvera v naše služby, keď sa klienti znova a znova spokojne vracajú.

Či už ide o nákup tovaru, alebo odbornú radu ktorú s úsmevom a ochotne poskytneme.

Samozrejme kvalita je v priemysle priorita, no rovnaký dôraz sa kladie na konkurencie schopnosť.

Získať kvalitný produkt je určite výhoda. No pokiaľ je ešte za dobrú cenu, tromf je Váš a konkurencia sa vytráca.

Máme radosť keď sa našim odberateľom darí. Lebo sa nám potom darí tiež a spoločne rastieme.

Samozrejme, vždy sa môže vyskytnúť problém, vždy sa môže niečo pokaziť. Možno nie priamym zavinením, no zakladáme si na tom, že sa k problémom staviame priamo.

Spokojnosť našich zákazníkov je našou prioritou a neraz to pocítili práve v náročnej nepredvídateľnej situácii, ktorá sa vďaka otvorenej a férovej komunikácii premenila na poučnú skúsenosť.

Veľmi sa tešíme na zahájenie spolupráce aj s Vami!

Či už ide o dodávku komponentov, alebo vytvorenie riadenia pre Váš stroj, alebo aplikáciu. Pri vývoji riadiacich programov dbáme na funkčnosť a pokiaľ je v projekte zakomponovaná aj dotyková obrazovka, určite Vás osloví grafický dizajn a spracovanie na ktorom si určite dáme záležať. Vieme, že práve takto sa spoločne naozaj odlíšime od konkurencie.

A vtedy je práca radosťou…

Naše služby v skratke:

 1. Dodávka riadiacich systémov na mieru (moderné a výkoné produkty, riadenie je možné spraviť na dorykovej obrazovke kde zabezpečíme profesionálnu grafikiu a user friendly multijazičné prostredie. Systém možno pripojiť na internet, alebo do lokálnej LAN siete. K dispozícii je zdarma podporný softvér, ktorý dokáže zaistiť ciklický zber dát, alebo zber na základe definovanej udalosti. Takto zozbierané dáta sa uchovajú v nato určenom PC, alebo serveri za pomocou kancelárskeho balíka Microsoft office. Ďalej je k dispozícii softvér e-remote samozrejme zdarma. Pomocou neho je možné zobraziť panel operátora stroja na Vašom PC a viete stroj ovládať, alebo skontrolovať odkiaľkolvek na svete akoby ste stály pri ňom.Takto máte pod kontrolou stav výroby prípadne a nemalou výhodou je možnosť umožniť programátorovy vzdialený prístup k riadeniu a úprave programu, bez nutnosti osobného výjazdu. Takto šetríte nielen čas, ale najmä financie!

 2. distribúcia komponentov s odborným poradenstvom (rozumieme tomu čo predávame)

 3. Prerábka starého stroja na nové riadenie (môže zefektívniť výrobu a tým ušetriť energiu)

 4. Návrh rozvádzača

 5. Vyhotovenie rozvádzača aj s revíznou správou a kompletnou dokumentáciou

 6. Pomoc s vhodným návrhom pohonu

 7. Dodávame elektromotory, prevodovky, frekvenčné meniče, servopohony, snímače, riadiace systémy, zdroje, relé, ističe, panelmetre

 8. Navrhneme frekvenčný menič, prevodovku, elektromotor alebo servo pre váš stroj a aplikáciu. Frekvenčné meniče a prevodovky sú skladom, s rýchlym dodaním. Pomôžeme Vám vybrať vhodné relé, snímač, alebo regulátor pre každú aplikáciu.

 9. Naším zákazníkom poskytujeme bezplatné poradenstvo a podporu pri inštalácii.

 10. iné služby dohodou…

Naši klienti:

 

 1. Výroba strojov, jednoúčelových strojov (jednoúčelový = na jeden účel ako napríklad na oberanie kukuričného zrna z klasu…)

 2. Firmy kde sa vyrábajú napr. plasty, rôzne výrobky, potravinárska výroba (náhradné diely, prerábka-modernizácia strojov)

 3. Firmy zaoberajúce sa vzduchotechnikou, velkými čerpačkami… (pohony, riadenie)

 4. Elektrikári servisný technici a malý živnostníci (menšie objednavky zvyčajne pre servis)

   

Naši dodávatelia:

 

Tramec, Seipee, Carlo Gavazzi, Jimou, Tecnologic, IMO precision control, Delta Electronics a mnoho ďalších

 

 

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa