Vítame Vás na stránke našej firmy Modesto s.r.o., ktorá vznikla začiatkom roka 2010 ako rodinná firma. Rovnako pristupujeme aj k našim zákazníkom. Snažíme sa budovať dlhodobú spoluprácu na báze priateľských vzťahov.

Pokrývame predovšetkým slovenský a český trh. Zaoberáme sa predajom motorov, prevodoviek, rozvodoviek, frekvenčných meničov, ale predávame aj zdroje, snímače, relé, panelmetre, riadiace systémy, dotykové obrazovky ...

Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými firmami ako sú napr. ITS z Rakúska, Carlo Gavazzi, Tramec, Seipee z Talianska a IMO Precision Control z Veľkej Británie. Sledujeme najnovšie trendy a našim zákazníkom prinášame len prvotriedne produkty svetových dodávateľov, vyrobené najmodernejšími technológiami na základe najnovších poznatkov vedy a techniky.

Naša firma ponúka nielen komponenty, ale vieme aj poradiť a pomôcť pri návrhu a inštalácii Vašich zariadení. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti priemyselnej automatizácie a sme schopní dodať na kľúč riadenie pre Váš stroj alebo výrobnú linku.

Existujeme síce v dnešnej podobe len od roku 2010, ale v oblasti riadenia, priemyselnej automatizácie a riadených pohonov máme viac ako 25-ročné skúsenosti.

My techniku nielen predávame, ale jej aj rozumieme, preto sme Vám vždy ochotní a schopní rýchlo poradiť a nájsť pre Vás vhodné a optimálne riešenie.

Neváhajte a kontaktujte nás, radi odpovieme na každú Vašu otázku!