Polovodičové relé - SSR

je moderný automatizačný prvok umožňujúci časté spínanie vysokej prúdovej záťaže. Dodávame polovodičové (SSR) relé pre jednosmerné aj striedavé obvody. Nahraďte klasické stákače a relé polovodičovými relé.

ktoré dodávame, sú výrobky jedného z najväčších európskych výrobcov Solid State Relays (SSR relé), švajčiarskeho koncernu Carlo Gavazzi, a taliaskej firmy Elco. Kvalita a spoľahlivosť nami dodávaných výrobkov sú zárukou vašej spokojnosti.

V ponuke máme SSR relé  pre spínanie striedavej aj jednosmernej záťaže, so spínaním v nule, s okamžitým zopnutím, uhlom zopnutia riadeným analógovým signálom, špeciálne typy pre spínanie transformátorov ...

K dispozícii sú Solid State relé vo verzii jednopólovej, dvojpólovej a trojpólovej, bez chladiča aj s integrovaným chladičom.

Šírka sortimentu nami ponúkaných SSR relé umožňuje každému nájsť optimálne riešenie a vybrať si komponent presne podľa svojich požiadaviek a potrieb.

Vybrané typy polovodičových relé sú skladom, medzipredaj vyhradený.

Naši pracovníci Vám ochotne poradia pri výbere, poprípade navrhnú najlepšie riešenie, kde bude zohľadnená technická stránka rovnako ako aj pre Vás najvýhodnejšia cena. Radi Vás privítame vo firme Modesto a budeme potešení, keď od nás budete odchádzať spokojní a opäť sa na nás s dôverou obrátite. Neváhajte a kontaktujte nás.

 

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa