Polovodičové relé


ktoré dodávame, sú výrobky jedného z najväčších európskych výrobcov týchto prvkov, švajčiarskej firmy Carlo Gavazzi. Jej dobré meno Vám zaručuje kvalitu a spoľahlivosť a tým následne aj Vašu spokojnosť.
V ponuke sú polovodičové relé (spínače) pre spínanie striedavej aj jednosmernej záťaže, so spínaním v nule, uhlom zopnutia riadeným analógovým signálom, špeciálne typy pre spínanie transformátorov ... K dispozícii sú polovodičové relé vo verzii jednopólovej, dvojpólovej a trojpólovej, bez chladiča aj s integrovaným chladičom.
Tieto výrobky firmy Carlo Gavazzi šírkou sortimentu umožňujú každému nájsť optimálne riešenie a vybrať si spínač presne podľa svojich požiadaviek a potrieb.
Vybrané typy polovodičových relé (solid state relais) sú skladom, medzipredaj vyhradený.
Naši pracovníci Vám ochotne poradia pri výbere, poprípade navrhnú najlepšie riešenie, kde bude zohľadnená technická stránka rovnako ako aj pre Vás najlepšia cena. Radi Vás privítame vo firme Modesto a budeme potešení, keď od nás budete odchádzať spokojní a opäť sa na nás s dôverou obrátite. Neváhajte a kontaktujte nás.

 

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa