Modesto je známy dodávateľ komponentov priemyselnej automatizácie na Slovensku aj v Českej republike. Dodávame špičkové produkty automatizačnej techniky vrátane priemyselných riadiacich systémov ( PLC). Našim cieľom je navrhnúť pre zákazníka riadiaci systém tak, aby dokonale vyhovoval jeho technickým a technologickým požiadavkám za najnižšiu možnú cenu.  V elektronickom obchode nájdete širokú škálu riadiacich systémov spĺňajúcich medzinárodné normy. Svojim zákazníkom umožňujeme online nákupom získať tieto produkty za najvýhodnejšie ceny.

Modesto je aj dodávateľ priemyselných riadiacich systémov na kľúč.
Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti priemyselnej automatizácie, široký sortiment ponuky riadiacich systémov (PLC) a komponentov pre automatizáciu nám umožňujú navrhnúť pre každého zákazníka riadiaci systém presne na mieru. My nie sme len predajcovia, ale naše rozsiahle, dlhoročné skúsenosti v oblasti riadenia, riadiacich systémov a priemyselnej automatizácie sú zárukou toho, že dokážeme vyriešiť všetky špecifické technické požiadavky každého nášho zákazníka. Naše skúsenosti to je zaručená cesta k spokojnosti a zákazníka a funkčnosti nami navrhnutých a realizovaných riešení.

Zaručujeme najnižšie ceny. 
Firma Modesto je v Slovenskej a  Českej republike dôveryhodným a známym dodávateľom riadiacich systémov a komponentov pre automatizáciu. Nami dodávané riadiace systémy sú známe svojou kvalitou, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou.  Ich moderná, progresívna konštrukcia zaručuje vysokú účinnosť a nízke energetické nároky. Dodávame len kvalitné a preverené výrobky priemyselnej automatizácie. Poskytujeme pomoc pri návrhu aj pri uvedení do prevádzky.

Objednajte u nás online riadiaci systém ešte dnes.
Online objednávka riadiaceho systému v našom elektronickom obchode šetrí Váš čas aj peniaze. Náš internetový obchod ponúka široký sortiment riadiacich systémov. Vyberte si výrobok, vyplňte online objednávku a my Vám v priebehu niekoľkých pracovných dní doručíme požadované výrobky.

v našej ponuke sa nachádzajú aj riadiace systémy typového radu DVP od firmy Delta Electronics. Je to už druhá generácia tohoto typového radu. K dispozícii je široký sortiment procesorových modulov, digitálnych aj analógových rozširujúcich modulov a komunikačných modulov. 

Všetky PLC tohoto typového radu majú čas vykonania jednej inštrukcie 0,54 us. Umožňujú pripojenie širokej škály rozširujúcich modulov ako digitálnych, tak aj analógových a komunikačných rozhraní (CAN open, Ethernet, ProfiBus, DeviceNet ...). Maximálny pripojiteľný počet digitálnych rozširujúcich modulov je 14. Analógových modulov je možné pripojiť maximálne 8.

Vývojové prostredie pre PLC Delta Electronics je voľne prístupné na našej internetovej stránke. Programovanie je možné v líniových diagramoch, blokových sekvenciách, alebo programovacom jazyku AWL. Na programovanie doporučujeme použiť software ISP Soft, ktorý je konštruovaný podľa zásad IEC normy.

Okrem toho pre jednoduché aplikácie ponúkame programovateľné relé iSmart, ktoré je z produkcie firmy IMO Precision Control. Vývojové prostredie na programovanie logických relé si taktiež môžete bezplatne stiahnuť z našej internetovej stránky.

Radi Vám pomôžeme pri výbere toho najvhodnejšieho riadenia pre váš stroj, alebo linku.

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa