v našej ponuke sa nachádzajú aj riadiace systémy typového radu DVP od firmy Delta Electronics. Je to už druhá generácia tohoto typového radu. K dispozícii je široký sortiment procesorových modulov, digitálnych aj analógových rozširujúcich modulov a komunikačných modulov. 

Všetky PLC tohoto typového radu majú čas vykonania jednej inštrukcie 0,54 us. Umožňujú pripojenie širokej škály rozširujúcich modulov ako digitálnych, tak aj analógových a komunikačných rozhraní (CAN open, Ethernet, ProfiBus, DeviceNet ...). Maximálny pripojiteľný počet digitálnych rozširujúcich modulov je 14. Analógových modulov je možné pripojiť maximálne 8.

Vývojové prostredie pre PLC Delta Electronics je voľne prístupné na našej internetovej stránke. Programovanie je možné v líniových diagramoch, blokových sekvenciách, alebo programovacom jazyku AWL. Na programovanie doporučujeme použiť software ISP Soft, ktorý je konštruovaný podľa zásad IEC normy.

Okrem toho pre jednoduché aplikácie ponúkame programovateľné relé iSmart, ktoré je z produkcie firmy IMO Precision Control. Vývojové prostredie na programovanie logických relé si taktiež môžete bezplatne stiahnuť z našej internetovej stránky.

Radi Vám pomôžeme pri výbere toho najvhodnejšieho riadenia pre váš stroj, alebo linku.

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa