sú ideálnym riešením pre rastúcu potrebu automatizačnej techniky. V porovnaní s klasickým lineárnym zdrojom sa vyznačujú vyššou účinnosťou a menším rozmerom. V našej ponuke sa nachádzajú spínané napájacie zdroje od dvoch významných svetových výrobcov taiwanskej firmy Mean Well a švajčiarskeho koncernu Carlo Gavazzi. Výrobky oboch výrobcov patria k súčasnej svetovej špičke v napájacej technike pre priemyselnú automatizáciu.

Spínané napájacie zdroje z našej ponuky sa vyznačujú kompaktnou konštrukciou, malým zvlnením výstupného napätia, vysokou účinnosťou, spoľahlivosťou a v neposlednom rade veľmi zaujímavou cenou. Všetky sú konštruované pre montáž do rozvádzača na DIN lištu. Ich vstupné napätie môže byť 120 V AC, 230 V AC a pri vyšších výkonoch trojfázové 3 x 400 V AC. V ponuke máme spínané zdroje s výstupným napätím 5 V DC, 12 V DC, 24 V DC, alebo 48 V DC a rozsah výkonov od 5 W do 960 W. Výstupné napätie je možné dostaviť v rozsahu cca ± 10 % pomocou zabudovaného trimra. Niektoré typy zdrojov je možné pri potrebe vyššieho výkonu radiť paralelne.

Spínané napájacie zdroje s výstupným napätím 24 V DC výkonom od 18 W do 480 W sú štandardne skladom (medzipredaj vyhradený). Určite si vyberiete z našej ponuky zdroj presne poľa Vašich technických požiadaviek a cenových predstáv.

V našej ponuke sa nachádza taktiež široký sortiment transformátorov.

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa