Firma Modesto je známy dodávateľ rôznych druhov prevodoviek vhodných pre široké spektrum priemyselných aplikácií. Sme jedným z popredných dodávateľov elektrických zariadení na Slovensku a v Českej republike s rozsiahlou klientskou základňou, ktorá poskytuje svoje služby pre farmaceutický, letecký, strojársky a potravinársky  priemysel. Zákazníci z celého sveta môžu navštíviť náš elektronický obchod a kúpiť si najvyššiu kvalitu prevodoviek za najnižšie ceny. Radi pomôžeme pri výbere z nášho sortimentu a zadávaní elektronickej objednávky.
 
Poskytujeme komplexné služby od návrhu až po realizáciu pohonov
Prevodovky sa používajú na prenos energie. Na základe požiadaviek na výkon,zaťaženie a prevádzkových podmienok si zákazníci môžu vybrať rôzne typy prevodoviek. Naši zákazníci si môžu vybrať čelné, ploché čelné, kužeľočelné. planétové alebo závitovkové prevodovky. Všetky prevodovky sú vyrobené z prvotriednych materiálov a majú brúsené ozubené kolesá. K dispozícii je vždy štandardná verzia a verzia s redukovanou zubovou vôľou. Závitovkové prevodovky X a BFK sú skladom. Všetky nami dodávané prevodovky spĺňajú vysoké nároky na kvalitu a spoľahlivosť, všetky sú produktami európskych výrobcov

Zákaznícke riešenia za dostupné ceny
Dodávame všetky druhy závitovkových prevodoviek, ktoré sa líšia v prevodovom pomere, stavebnej veľkosti a výstupnej a výstupnej konfigurácii. Modulárna konštrukcia závitovkových prevodoviek a naše rozsiahle skladové zásoby umožňujú nájsť optimálne riešenie pre každého zákazníka v najkratšom možnom čase. Všetky nami dodávané zákaznícke konfigurácie závitovkových prevodoviek sú vhodné pre priemyselné aplikácie.

Urobte online nákup od spoločnosti Modesto
Získajte spoľahlivé priemyselné komponenty vrátane prevodoviek od jedného z popredných dodávateľov, firmy Modesto. Náš internetový obchod ponúka len kvalitné a spoľahlivé prevodovky. Všetky nami dodávané prevodovky sú vyrobené z kvalitných materiálov a špičkovou výrobnou technológiou. Prostredníctvom zmluvných dopravcov doručíme spoľahlivo tovar na Vami zadanú adresu. Neváhajte, porovnajte si naše prevodovky s konkurenciou, určite vás zaujmú svojou cenou aj kvalitou. Tešíme sa na Vaše objednávky.

patria k najpoužívanejším prevodovkám. Ich veľkou výhodou je možnosť vysokého prevodu až 1:100 pri jednom prevodovom stupni. Zvyčajne sú pri väčších prevodových pomeroch menšie ako iné typy prevodoviek (čelné, kužeľočelné alebo planétové prevodovky).

Nevýhoda závitovkových prevodoviek je ich nízka účinnosť. Napríklad pri prevodovom pomere 1:100 je ich účinnosť len 50%.

Závitovkové prevodovky Tramec z našej ponuky sú riešené modulárneJe na ne možné montovať čelný predstupeň, ktorý umožní zvýšiť maximálny prevodový stupeň až na 1:400. Pridanie čelného predstupňa zároveň pri nižších prevodových pomeroch zvýši účinnosť závitovkovej ( šnekovej ) prevodovky.

Závitovkové prevodovky sa veľmi často používajú aj v aplikáciách, kde je potrebné dosiahnuť veľmi vysoký prevodový pomer. Spojením dvoch prevodoviek za sebou je možné dosiahnuť prevodový pomer až 1: 10 000.

Náš dodávateľ, firma Tramec, dodáva závitovkové prevodovky niekoľkých typov:

- XA, XC a XF sú rozmerovo kompatibilné s priemyselným vzorom prevodoviek Motovario

- BFK a BRK sú rozmerovo kompatibilné s priemyselným vzorom prevodoviek Bonfiglioli a Hydromec

- SFK a SRK sú rozmerovo kompatibilné s prevodovkami SITI

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa