Dodávame digitálne PID regulátory teploty ako aj regulátory teploty typu ON/ OFF. Všetky produkty z našej ponuky sa vyznačujú vysokou technickou úrovňou a spoľahlivosťou. K dispozícii sú výrobky od talianskej firmy Tecnologic a švajčiarskeho nadnárodného koncernu Carlo Gavazzi. Obaja výrobcovia zaručujú vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Ide o renomované firmy, ktoré používajú najmodernejšie technológie a postupy pri vývoji a výrobe svojich produktov. Výrobky sú zaujímavo riešené aj po dizajnovej stránke. Ich prednosťou ja aj jednoduché nastavenie.

Všetky PID regulátory majú zabudovanú funkciu automatickej identifikácie regulovanej sústavy (Autotuning). Súčasťou ich vybavenia je funkcia priebežného dolaďovania parametrov počas regulácie (Selftuning). Algoritmus autotuningu je mimoriadne výkonný. Jednak dokonale nastaví parametre regulátora, ale okrem toho je ho možné použiť aj pri vzájomne sa ovplyvňujúcich regulačných zónach.

Regulátory teploty K49 a TLZ11 sú štandardne skladom (medzipredaj vyhradený). Vyberte si z našej ponuky a vyskúšajte naše komponenty, určite Vás zaujmú svojou funkčnosťou aj skvelou cenou. Pri výbere Vám môžeme poradiť, ktorý typ prístroja bude pre vás najvhodnejší. Ak dávate prednosť kvalite a dobrej cene, u nás máte možnosť nájsť oboje.

Neváhajte a kontaktujte nás.

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa