Frekvenčné meniče

Frekvenčné meniče od firmy Modesto, to je 35 rokov skúseností s riadenými pohonmi, pomoc pri návrhu a uvedení do pervádzky, široký sortiment ponuky pre rôzne aplikácie a rozsiahle skladové zásoby. Našim dodávateľom je jeden z popredných svetových výrobcov frekvenčných meničov, taiwanská firma Delta Electronics.

Delta Electronics dnes patrí k inajväčším svetovým výrobcom frekvenčných meničov,. Na európsky trh dodáva frekvenčné meniče niekoľkých typových radov s rôznymi úžitkovými vlastnosťami a cenou. Široké spektrum ponuky umožňuje každému zákazníkovi vybrať si u nás vhodný frekvenčný menič presne podľa účelu použitia, optimálny pre konkrétnu aplikáciu. 

K dispozícii sú frekvenčné meniče určené pre jednoduché aplikácie, akými je pohon dopravníkov, čerpadiel, alebo ventilátorov. Na toto použitie je vhodný frekvenčný menič typového radu VFD-L, VFD-EL, VFD-CP2000, a VFD-FP2000. Pre najnáročnejšie aplikácie, ako sú drtiče, kalandre, extrúdery, navíjacie, odvíjacie a zdvíhacie zariadenia odporúčame použiť frekvenčný menič typového radu VFD-C2000, alebo VFD-E.

Frekvenčné meniče VFD-L sa vyrábajú len s jednofázovým napájaním 1x 230 V AC  skladom sú výkony 400 W a 750 W s integrovaným sieťovým filtrom. Ich dodávka je možná do 24 hodín*. Sú kompaktnej konštrukcie malých rozmerov, jednoducho sa nastavujú a majú vynikajúcu cenu.

Aj frekvenčné meniče VFD-EL majú integrovaný sieťový filter a sú k dispozícii s napájaním 1x230 V AC s výkonom od 0,2 kW do 2,2 kW, trojfázovým napájaním 3x400 V AC s výkonmi 0,4 kW až 3,7 kW. Sú určené predovšetkým pre pohony  dopravníkov, ventilátorov a čerpadiel. Zaujímavé sú kompaktnou konštrukciou a nízkou cenou. Majú šesť digitálnych vstupov, jeden digitálny reléový výstup, jeden analógový vstup a jeden analógový  výstup. Ich programové vybavenie je orientované predovšetkým na aplikácie v čerpacej technike. Sú štandardne skladom s možnosťou okamžitej dodávky.

Frekvenčné meniče VFD-E dodávame vo výkonovom rozsahu 400 W až 2,2 kW s napájaním 1x230 V AC a 0,4 kW až 22 kW s napájaním 3x400 V AC s integrovaným sieťovým filtrom a brzdným tranzistorom. Tento typ frekvenčných meničov má integrované plnohodnotné PLC programovateľné v líniových schémach, alebo inštrukčnom liste s možnosťou zadania až 500 inštrukcií. Frekvenčný menič je osadený šiestimi voľne programovateľnými digitálnymi vstupmi, má dva digitálne výstupy (z toho jeden releový a jeden tranzistorový), dva analógové vstupy a jeden analógový výstup. Je vhodný na použitie riadenia dopravníkov, čerpadiel a ventilátorov, ale aj navíjačiek, odvíjačiek, extrúderov a pojazdov žeriavov. Obsahuje jeden slot pre rozširujúcu kartuAj tieto frekvenčné meniče sú skladom s možnosťou dodávky do 24 hodín*.

Na riadenie čerpadiel a ventilátorov boli vyvinuté frekvenčné meniče VFD-CP2000trojfázovým napájaním 3x400 V AC vo výkonoch od 0,7 kW do 400 kW. Tieto frekvenčné meniče majú desať voľne programovateľných digitálnych vstupov, tri digitálne reléové výstupy, dva analógové vstupy a dva analógové výstupy. Sú vybavené výkonným PLC umožňujúcim naprogramovanie až 10.000 inštrukcií, 

Frekvenčné meniče VFD-C2000 predstavujú technickú špičku v produkcii firmy Delta Electronics. Vyrábajú sa s napájacím napätím 3x400V AC a výkonom od 0,7 kW do 355 kW. Zabudované PLC umožňuje naprogramovanie až 10.000 inštrukcií. Do výkonu 30 kW majú štandardne sieťový filter a brzdný tranzistor. Frekvenčný menič VFD-C2000 je možné použiť na riadenie drtičov, kalandrov, zdvíhacích zariadení, navíjačiek, odvíjačiek, polohových systémov. Umožňujú pripojenie synchrónnych servomotorov a veľmi precízne riadenie momentu v zapojení so spätnou väzbou od motora.

Frekvenčné meniče Delta Electronics všetkých typových radov majú osadené sériové rozhranie RS485 a komunikujú v komunikačnom protokole Modbus RTU a Mobus ASCII. Ich nastavovanie je možné prostredníctvom klávesnice na frekvenčnom meniči, alebo programu VFD Soft, ktorý si môžete bezplatne stiahnuť na našej internetovej stránke. Na programovanie PLC integrovaného vo frekvenčných meničoch VFD-E, VFD-CP2000 a VFD-C2000 je k dispozícii software ISP Soft voľne prístupný na našej stránke.

Využite našu ponuku frekvenčných meničov, určite Vás zaujme vynikajúca cena, technická úroveň, spoľahlivosť, ale aj termín dodávky a odbornosť našich pracovníkov, ktorí vám pomôžu navrhnúť pre vás optimálne riešenie riadeného pohonu.

Štandardne poskytujeme záruku 2 roky na všetky nami dodávané frekvenčné meniče.

* Medzipredaj vyhradený

																VFD015EL43A

VFD015EL43A

Napájanie 3x 400 V AC
Výkon 1,5 kW
Logika vstupov PNP/NPN (prepínateľná)
Filter s filtrom EMC
Brzdný tranzistor Bez
Cena bez DPH : 186.00 €
Frekvenčné meniče VFD-EL od taiwanského výrobcu Delta Electronics sú správnou voľbou najmä pre menej náročné aplikácie. Meniče sú dostupné do 3,7kW s napájaním 1x230V alebo 3x400V. Vďaka vlastným skladovým zásobám jemenič možné dodať už do 24h od objednávky! Technická podpora a slovenská dokumentácia k frekvenčným meničom na stiahnutie z našej stránky.
																VFD015E21A

VFD015E21A

Napájanie 230 V AC
Výkon 1,5 kW
Logika vstupov PNP, NPN, prepínateľná
Filter s filtrom
Brzdný tranzistor Integrovaný
Cena bez DPH : 184.00 €
Frekvenčné meniče VFD-E patria k najpredávanejším meničom z nášho sortimentu. Tento menič má v sebe zabudované plnohodnotné PLC, čím sa stáva naozaj všestranne využiteľný aj pre sofistikovanejšie pohony. Integrovaná brzdná jednotka pre brzdné tranzistory. Odnímateľný programovací terminál je možné prepojiť predlžovacím káblom, a tak ovládanie spolu s displejom hravo umiestniť na ľubovolné miesto. Meniče držíme skladom do 22kW!
12
poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa