TLZ11HSR
TLZ11HSR

Aktuálne vybraný produkt

TLZ11HSR

Napájanie 1x 230 V AC
Rozmery 75x 33x 64 mm
Vstup PTC, NTC
Výstup 2x relé
Popis ON/ OFF
Cena bez DPH 47,00 €
Cena s DPH 56,40 €

softvér

    Files Not Available

ostatné

    Files Not Available

popis

Regulátor teploty

Náš sortiment zahŕňa ON/ OFF aj PID regulátory teploty. Všetky sa vyznačujú vysokou technickou úrovňou, výbornými regulačnými vlastnosťami, jednoduchým nastavovaním a spoľahlivosťou. K dispozícii sú výrobky od talianskej firmy Tecnologic a švajčiarskeho nadnárodného koncernu Carlo Gavazzi.

Najpredávanejšie z našej ponuky sú regulátory TLZ11 a K49, ktoré  zároveň aj skladom ( medzipredaj vyhradený).

Regulátor K49 má zabudovanú funkciu automatickej identifikácie regulovanej sústavy (Autotuning). Nový algoritmus zlepšil výsledky identifikácie a je použiteľný aj v zariadeniach so vzájomne sa ovplyvňujúcimi regulačnými zónami. Súčasťou jeho vybavenia je funkcia priebežného dolaďovania parametrov počas regulácie (Selftuning), ktorá je vhodná hlavne pri sústave s meniacimi sa parametrami. Táto funkcia dokáže zlepšiť presnosť regulácie práve vďaka priebežnej adaptácii regulátora na aktuálne parametre regulovanej sústavy. Je súčasťou rodiny regulátorov novej generácie, má dvojriadkový displej zobrazujúci želanú aj skutočnú hodnotu, jeho programovanie je veľmi jednoduché prostredníctvom tlačidiel nachádzajúcich sa pod displejom.

Regulátor teploty TLZ11 je jednoduchý lacný regulátor teploty typu ON / OFF (zapni / vypni) vhodný predovšetkým na menej presnú reguláciu. Tento typ regulátorov býva nazývaný aj digitálny termostat, nakoľko v podstate plní funkciu termostatu.

Jeho hlavnou výhodou je jednoduchosť nastavenia a vynikajúca cena.

Radi Vám pomôžeme pri výbere aj aplikácii našich prístrojov. Rozsiahle skúsenosti v automatizácii sú zárukou Vašej spokojnosti.

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa