DMB51CM24
DMB51CM24

Aktuálne vybraný produkt

DMB51CM24

Napájanie 24 V DC, 24 .. 230 V AC
Funkcia multifunkčné
Časový rozsah 0,1 s … 100 hodín
Výstup 1 x prepínací
Cena bez DPH 15.00 €
Cena s DPH 18.00 €

Dokument

    Files Not Available

softvér

    Files Not Available

ostatné

    Files Not Available

popis

Nová generácia časových relé z našej ponuky Vás určite osloví svojou cenou, ako aj skladovými zásobami* vybraných modelov vo firme Modesto.

Naše časové relé sú zaujímavé širokým časovým rozsahom (od desatiny sekundy po stovky hodín) a univerzálnym jednosmerným aj striedavým napájaním. K dispozícii sú v napájacích rozsahoch 12 - 230 V AC/DC alebo 24 V DC a 24 - 230 V AC. Ponúkaný sortiment zahŕňa typové vyhotovenia do petice, ako aj pre montáž na DIN lištu alebo panel.

Časové relé, počítadlo aj tachometer
Vám dokáže nahradiť jediné multifunkčné zariadenie  vyrobené firmou Delta Electronics. Je to veľmi zaujímavý produkt kompaktných rozmerov. Dokáže vyhodnotiť vstupnú frekvenciu(tachometer), počítať impulzy a rovnako dobre je použiteľný ako časovač. Vlastnosti tohto tachometra, počítadla aj časového relé v jednom mulifunkčnom zariadení si pohodlne nastavíte prepínačom na boku jeho tela. Tento výrobok u nás takisto nájdete skladom* a rýchly termín dodania je pre nás samozrejmosťou.

Starostlivo sme pre Vás vybrali len tie najspolahlivejšie časové relé od renomovaných výrobcov za vynikajúcu cenu. Šírkou nášho sortimentu sa snažíme dokonale vyhovieť Vaším potrebám  Neváhajte nás kontaktovať! Radi Vám poradíme s výberom vhodného produktu pre konkrétnu aplikáciu.

* medzipredaj vyhradený

 

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa