DVP12SE11T
DVP12SE11T

Aktuálne vybraný produkt

DVP12SE11T

Typ modulu procesorový modul
Počet AI / AO 0 / 0
Počet DI / DO 8 / 4 x tranzistor NPN
Komunikačné rozhranie 2xRS485, Ethernet
Napájanie 24 V DC
Cena bez DPH 218.00 €
Cena s DPH 261.60 €

softvér

ostatné

    Files Not Available

popis

je už druhá generácia riadiacich systémov Delta Electronics. V našej ponuke je zastúpený piatimi predstaviteľmi, ktorí sa vyznačujú miniatúrnymi rozmermi, kompaktnou konštrukciou a vysokým výkonom.

SS2 je najmenšie PLC z typového radu DVP s procesorovým modulom obsahujúcim 8 digitálnych vstupov a 6 digitálnych výstupov má kompaktnú konštrukciou s malými rozmermi a širokými technickými možnosťami. Programová pamäť má veľkosť 8.000 krokov dátová pamäť je veľká 5.000 slov ( Words). Okrem toho aj táto najjednoduchšia verzia PLC z produkcie firmy Delta Electronics obsahuje sériové rozhranie RS485 a RS232.

SA2 je stredne veľké PLC z typového radu DVP s procesorovým modulom obsahujúcim 8 digitálnych vstupov a 4 digitálne výstupy. Veľkosť programovej pamäte je 16.000 krokov dátovej pamäte 10.000 slov ( Words). PLC DVP-SA2 obsahuje jedno sériové rozhranie RS232 a dve sériové rozhrania RS485.

SX2 je najväčšie PLC z typového radu DVP s procesorovým modulom obsahujúcim 8 digitálnych vstupov, 6 digitálnych výstupov, 4 analógové vstupy a 2 analógové výstupy. Veľkosť programovej pamäte je 16.000 krokov, dátová pamäť je veľká 10.000 slov ( Words). PLC DVP-SX2 obsahuje sériové rozhranie RS232 a RS485. Okrem toho umožňuje aj programovanie prostredníctvom USB vstupu.

Všetky hore uvedené riadiace systémy majú čas vykonania jednej inštrukcie 0,54 us. Umožňujú pripojenie širokej škály rozširujúcich modulov ako digitálnych, tak aj analógových a komunikačných rozhraní (CAN open, Ethernet, ProfiBus, DeviceNet ...). Maximálny pripojiteľný počet digitálnych rozširujúcich modulov je 14. Analógových modulov je možné pripojiť maximálne 8.

Vývojové prostredie pre PLC Delta Electronics je voľne prístupné na našej internetovej stránke. Programovanie je možné v líniových diagramoch, blokových sekvenciách, alebo programovacom jazyku AWL. Na programovanie doporučujeme použiť software ISP Soft, ktorý je konštruovaný podľa zásad IEC normy.

Snahou našej firmy nie je len predávať PLC, ale vzhľadom k dlhoročným aplikačným skúsenostiam poskytujeme svojim zákazníkom aj pomoc pri návrhu riadiaceho systému, prípadne dodávku riadenia na kľúč. Pomer ceny a výkonu riadiacich systémov Delta Electronics Vás určite zaujme. Tešíme sa na vaše otázky, neváhajte a kontaktujte nás.

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa