Firma Delta Electronics uviedka na trh novú generáciu dotykových obrazoviek pod označením DOP-100, ktoré v priebehu minulého roka nahradili všetky typy dotykových obrazoviek DOP-B.

Doporučujeme do Vašej pozornosti textové panely TP70. Napriek tomu, že nesú označenie textového panelu, jedná sa o plne farebnú dotykovú obrazovku s integrovaným riadiacim systémon - PLC.

TP70 to je malé PLC so 7 palcovou dotykovou obrazovkou za cenu textového panelu. Určite Vás zaujmú jeho možnosti a bezkonkurenčná cena.

Dotykové obrazovky s farebným displejom v rozmere 4,3 - 15 palcov od výrobcu Delta Electronics štandardne umožňujú vkladanie obrázkov a tvorbu technologických receptúr. Štandardom sú dve sériové rozhrania. K dispozícii sú verzie s komunikačným rozhraním Modbus, ale aj Ethernet, ktorý umožňuje s použitím bezplatného softvéru e-Rmote a e-Server vzdialenú správu, monitoring a zároveň komunikáciu s pripojeným PLC.

Textové panely grafickým displejom od totožného výrobcu štandardne obsahujú 12 - 24 multifunkčných programovateľných tlačidiel a komunikačné rozhranie RS232 RS485. Vnútor  ná pamäť je 256 - 1.024 kB. 

Dotykové obrazovky a textové panely sú zaujímavé výhodnou cenou a bezplatným programovým vybavením vrátane vývojového prostredia.

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

Meno
Email
Tel. Kontakt
Vaša správa